У Луцькому зоопарку порахували гроші, що їх кидали в скриньку для пожертв відвідувачі упродовж майже двох років (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.45 € 33.25
У Луцькому зоопарку порахували гроші, що їх кидали в скриньку для пожертв відвідувачі упродовж майже двох років (Фото)

Оце так!

Фото із Facebook-сторінки Луцького зоопарку.

У Луцькому зоопарку порахували гроші, що їх кидали в скриньку для пожертв відвідувачі упродовж майже двох років (Фото)

Витратять їх на пальне, яке нині вкрай необхідне підприємству...

Луцький зоопарк поділився із потенційними відвідувачами цікавою інформацією із фінансовим присмаком:

«Безмежно вдячні усім, хто нас підтримує зараз і робив це раніше. Повідомляємо, що нещодано відкрили опломбовану ще 31 серпня 2018 року скриньку, куди ви, наші шановні відвідувачі, кидали посильну для вас суму на розвиток зоопарку. Результат - 23 766 гривень! Їх витратимо у цей ускладнений карантинними заходами час на пальне, яке нам вкрай необхідне для того, щоб довозити працівників підприємства на роботу і додому та забезпечувати щоденне життя-буття наших підопічних.

Результат - 23 766 гривень!

Знайте: для нас важлива кожна кожна гривня вашої підтримки. Тому для охочих допомогти нам зараз, коли КП «Луцький зоопарк» не має жодної гривні власних надходжень, надаємо розрахунковий рахунок для благодійної допомоги підприємству, що забезпечує діяльність місця найкомфортнішого відпочинку на природі у межах міста:

UA 883034400000026003055404511 у КБ «Приватбанк».

Сподіваємося, що у травні карантинні заходи послаблять і ми таки зустрінемося у нас на території», - йдеться у повідомленні. 


Передрук або відтворення у будь-якій формі цього матеріалу без письмової згоди volyn.com.ua заборонено.