Сервісні центри Волині продовжують роботу в умовах карантину - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.38 € 33.43
Сервісні центри Волині продовжують роботу в умовах карантину

Більшість питань можна вирішити через онлайн-сервіси.

Фото: Головне управління Пенсійного фонду України у Волинській області.

Сервісні центри Волині продовжують роботу в умовах карантину

Уже майже півтора місяця Головне управління ПФУ у Волинській області у зв’язку з карантином, запровадженим урядом, працює з максимальним дотриманням заходів безпеки

Особливого режиму роботи дотримуються усі центри обслуговування громадян. Тимчасово зупинено проведення особистих прийомів громадян керівництвом Головного управління, спеціалістами у сервісних центрах та на віддалених робочих місцях, проведення інформаційно-роз’яснювальних заходів.

Спеціалісти сервісних центрів забезпечують прийом та розгляд невідкладних звернень громадян (зокрема щодо виплати допомоги на поховання, недоотриманої пенсії), опрацьовують звернення, які надходять через вебпортал ПФУ, та звернення і документи, що їх відвідувачі залишають у скриньках біля входу у сервісні центри, надають роз’яснення через гарячі телефонні лінії.

З огляду на те, що найвразливішими до недуги є люди поважного віку, просимо у період складної епідеміологічної ситуації не ризикувати власним здоров’ям.

Ще раз звертаємо увагу громадян, що більшість питань можна вирішити, скориставшись онлайн-сервісами вебпорталу Пенсійного фонду України, а саме:

подати заяву про призначення пенсії в «один дотик»;
отримати дані з  Електронної пенсійної справи;
отримати довідки, достовірність яких підтверджується QR-кодом (форми ОК-5/ОК-7, довідка про розмір пенсії, відомості про виплачену заробітну плату, сплачені страхові внески, набутий страховий стаж та ін.);
перевірити відомості про трудову діяльність («Електронна трудова книжка»);
подати Анкету застрахованої особи для внесення/зміни/уточнення даних у Реєстрі застрахованих осіб;
отримати дані з Електронного реєстру листків непрацездатності
подати звернення/пропозицію тощо.

З огляду на те, що найвразливішими до недуги є люди поважного віку, просимо у період складної епідеміологічної ситуації не ризикувати власним здоров’ям. Отримуйте необхідну інформацію дистанційно, без відвідування відділів обслуговування громадян!

Джерело: Головне управління Пенсійного фонду України у Волинській області