14 продуктових наборів для одиноких людей поважного віку одержала вчора Сошичненська ОТГ - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.44 € 33.30
14 продуктових наборів для одиноких людей поважного віку одержала вчора Сошичненська ОТГ

За їхніми плечима - непростий життєвий шлях.

Фото: Сошичненська ОТГ.

14 продуктових наборів для одиноких людей поважного віку одержала вчора Сошичненська ОТГ

Їх передав громаді територіальний центр управління праці Камінь-Каширської райдержадміністрації

«Які вдячні серця і радісні очі в наших найстарших і найшанованіших людей в селах Сошичне, Запруддя, Карасин, Карпилівка, до яких прийшли з бажанням допомогти і підтримати»,– повідомляє сайт Сошичненської ОТГ.

Оскільки ми ще не прийняли свого бюджету, бо не отримали прямих бюджетних відносин, то є залежними від районних структур.

У телефонні розмові очільниця громади Світлана Сидорук розповіла:

– Оскільки ми ще не прийняли свого бюджету, бо не отримали прямих бюджетних відносин, то є залежними від районних структур. Тісна співпраця у нас із територіальним центром управління праці Камінь-Каширської райдержадміністрації. Із свого резервного фонду центр запропонував продуктові набори для одиноких людей. Ми вибрали шестеро найстарших і самотніх своїх мешканців (решту наборів вручили ліквідаторам наслідків Чорнобильської катастрофи).

Отож, того дня гості були в оселях жительок села Запруддя – Василини Любчук, Марії Балецької, Уляни Приймачук – із Сошичного, Гликерії Сухацької, Мотрони Мілінчук– із Карпилівки, Ганни Яренчук, яка живе в Карасині. Для жінок, за плечима яких непростий життєвий шлях (за 90 років багато що пережили), особливо важливо навіть не те, що одержали такі подаруночки, як увага до їхніх поважних літ.