На госпрозрахунковому ринку Володимира-Волинського на 20% зменшать плату за оренду площ на час карантину - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.27 € 33.53
На госпрозрахунковому  ринку Володимира-Волинського на 20% зменшать плату за оренду площ на час карантину

Закритий ринок і вартість оренди мають бути пов'язані.

Фото «Бугу».

На госпрозрахунковому ринку Володимира-Волинського на 20% зменшать плату за оренду площ на час карантину

Питання про високі видатки і неможливість заробити підняли перед владою підприємці

Сьогодні 28 квітня на території Володимир – Волинського госпрозрахункового ринку відбулась зустріч підприємців з керівником цього ринку. Також на зустрічі були присутні перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук, керівники управлінь економічного розвитку та інвестицій міськвиконкому Оксана Субицька та  Держпродспоживслужби Надія Лозовицька. Про це інформує сайт Володимир-Волинської міськради.

В ході дискусії підприємці наголошували, що  з оголошенням карантину вони повністю припинили свою діяльність і не мають чим платити за  оренду торгових площ на ринку. Крім того, в зв’язку з закриттям території ринку останні не можуть здійснювати торговельної діяльності навіть із застосуванням адресної доставки замовлень. 

Ярослав Матвійчук навів приклад, що комунальне підприємство «Речовий ринок» на період карантину пішло на зустріч підприємцям ринку та зменшило розмір орендної плати на половину, а тому рекомендував і госпрозрахунковому ринку теж увійти в складне становище підприємців.

За результатами спільних переговорів було досягнуто домовленості про зменшення на 20% розміру  плати за орендну торгових площ на госпрозрахунковому  ринку на період дії карантину.

За результатами спільних переговорів було досягнуто домовленості про зменшення на 20% розміру  плати за орендну торгових площ на госпрозрахунковому  ринку на період дії карантину.