Хворий на коронавірус дядько «полікувався» кількома чарками горілки й гайнув на гульки - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.37 € 33.56
Хворий на коронавірус дядько «полікувався» кількома чарками горілки й гайнув на гульки

"Будьте здорові!"...

Фото meme-arsenal.com

Хворий на коронавірус дядько «полікувався» кількома чарками горілки й гайнув на гульки

Зловмисника притягнуть до адміністративної відповідальності

У Тернополі чоловік, в якого підтвердили коронавірусну хворобу, покинув місце самоізоляції та рушив гуляти вулицями міста в стані алкогольного сп'яніння, інформує УНІАН.

Про інцидент розповів керівник Тернопільського відділу поліції Сергій Осадца, пише видання «За Збручем». Правоохоронці вже готують адмінпротокол для притягнення порушника до адміністративної відповідальності.

Маємо факти, коли людина, заражена коронавірусом, виходила за межі амбулаторного лікування у стані алкогольного сп’яніння.

«Маємо факти, коли людина, заражена коронавірусом, виходила за межі амбулаторного лікування у стані алкогольного сп’яніння. Троє осіб нам це підтвердили. Наразі шукаємо відеопідтвердження цього факту. Ми відреагуємо належним чином, буде складений адміністративний протокол. Також вихідними отримували чимало повідомлень про скупчення людей. Поліцейські реагували належним чином, працювали насамперед на профілактику порушень»-  розповів керівник поліції міста.

Загалом у Тернополі вже складено 33 адміністративні протоколи за порушення правил карантину. Правоохоронці відзначають: в місті побільшало розбоїв, крадіжок, а також є чимало фактів нетверезого перебування без засобів індивідуального захисту у громадських місцях.