На кордоні автозапчастини перетворились на їстівні та лікувальні (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.29 € 33.55
На кордоні автозапчастини перетворились на їстівні та лікувальні (Фото)

Товар вилучено встановленим порядком та передано компетентним органам. 

Фото ДПСУ.

На кордоні автозапчастини перетворились на їстівні та лікувальні (Фото)

Волинські охоронці державних рубежів виявили «контрабандистів-ілюзіоністів»

В пункті пропуску «Ягодин», що на кордоні з Польщею, прикордонники спільно зі співробітниками СБУ та митниці завадили трьом спробам незаконно ввезти в Україну товар на 375 тис. грн.

Прикордонники спільно зі співробітниками СБУ та митниці завадили трьом спробам незаконно ввезти в Україну товар на 375 тис. грн.

У першому випадку прикордонники виявили 45 одиниць автозапчастин до легковиків серед вантажу кормових добавок для тварин. «Їстівні» запчастини перевозив громадянин України вантажівкою «ДАФ». Вартість незадекларованих деталей склала більше 115 тис. грн.

 
 

 Іншу партію автозапчастин у незаконний спосіб намагався провезти наш співвітчизник мікроавтобусом «Рено». У представлених водієм товаро-супровідних документах було зазначено «медичні вироби», а насправді в автівці знаходилося 92 одиниці автозапчастин вартістю 140 тисяч гривень.

 

 Крім того, під час огляду вантажівки «МАН», правоохоронці виявили комп’ютерні комплектуючі. 57 процесорів до персональних комп’ютерів (бувші у використанні) водій перевозив у кабіні тягача. Цей товар оцінено на суму близько 120 тисяч гривень.

Джерело: Державна прикордонна служба України.