На Ковельщині угоду на поставку хліба до школи уклали із порушенням закону - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.37 € 33.56
На Ковельщині угоду на поставку хліба до школи уклали із порушенням закону

Під час карантину постачання продуктів до шкіл вирішили перевірити.

Фото Couleur.

На Ковельщині угоду на поставку хліба до школи уклали із порушенням закону

Правоохоронці наполягають визнати недійсним укладений з порушеннями Закону договір на поставку продуктів харчування в заклади освіти

Ковельська місцева прокуратура звернулася до Господарського суду області з позовом в інтересах держави в особі Дубівської сільської ради Ковельського району до  ТОВ «Ковельський хлібокомбінат», аби визнати недійсним договір  поставки хлібобулочних виробів для навчальних закладів на  загальну  суму  190 тисяч гривень.

Орган місцевого самоврядування за результатами закупівлі уклав із хлібокомбінатом договір поставки, порушивши низку норм чинного законодавства, у тому числі Закону України «Про публічні закупівлі».

Прокурори з'ясували, що орган місцевого самоврядування за результатами закупівлі уклав із хлібокомбінатом договір поставки, порушивши низку норм чинного законодавства, у тому числі Закону України «Про публічні закупівлі».

Так, у договорі не визначений конкретний предмет закупівлі, строки поставки, асортимент товару, його кількість та ціна, що може призвести до незаконних витрат бюджетних коштів, а також поставки товару неналежної якості для харчування дітей у навчальних закладах сільської ради.

Зважаючи на це, прокурори у суді наполягатимуть на визнанні недійсним укладеного із порушеннями законодавства договору поставки.

Джерело: Пресслужба прокуратури області.