Українські військові відправили до пекла кількох російських окупантів, поціливши в командирський позашляховик керованою ракетою (Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.29 € 33.55
Українські військові відправили до пекла кількох російських окупантів, поціливши в командирський позашляховик керованою ракетою (Відео)

Окупаційній сволоті пощади не буде!

Ілюстративне фото racurs.ua

Українські військові відправили до пекла кількох російських окупантів, поціливши в командирський позашляховик керованою ракетою (Відео)

Відповідне відео опублікував журналіст Андрій Цаплієнко

Українські бійці з 30 ОМБР знищили керованою ракетою командирський позашляховик російських окупантів. Відео опублікував журналіст Андрій Цаплієнко, повідомляє 5.ua.

«Вони не будуть мовчки дивитися, як їх безкарно вбивають. Це відповідь на обстріл Золотого-4, де «ЛНРівці» накрили три будинки мирних. Поруч з цією ділянкою від осколка снаряду загинув молодий український боєць», – написав Андрій Цаплієнко.

Вони не будуть мовчки дивитися, як їх безкарно вбивають. Це відповідь на обстріл Золотого-4, де «ЛНРівці» накрили три будинки мирних. Поруч з цією ділянкою від осколка снаряду загинув молодий український боєць.

Також журналіст зазначив, що для проведення цієї операції знадобилась активна взаємодія кількох підрозділів.

Увага! На відео присутня ненормативна лексика!

 


Передрук або відтворення у будь-якій формі цього матеріалу без письмової згоди volyn.com.ua заборонено.