Під час карантину до Предстоятеля ПЦУ, Митролита Київського і всієї України Епіфанія прийшла білочка (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.44 € 33.30
Під час карантину до Предстоятеля ПЦУ, Митролита Київського і всієї України Епіфанія прийшла білочка (Фото)

Красуня!

Фото besplatka.ua

Під час карантину до Предстоятеля ПЦУ, Митролита Київського і всієї України Епіфанія прийшла білочка (Фото)

Зворушлива світлина зроблена прямісінько на території Михайлівського Золотоверхого Собору

Митрополит Київський і всієї України Епіфаній розмістив у Facebook оптимістичний допис філософсько-життєлюбського змісту. Проілюструвавши його світлиною (дивитися внизу), на якій він годує білочку прямісінько на території Михайлівського Золотоверхого Собору.

«Кожна мить нашого життя – це чудо, подароване Богом. У час тимчасових обмежень може видатися, що новий день повторює попередній. Та це не так. Адже, насправді, новий день – це неповторність, яка більше ніколи не трапиться. Це можливість, яку важливо не проґавити, не змарнувати. Можливість бути щасливими та зробити щасливими інших.

Кожна мить нашого життя – це чудо, подароване Богом.

Отож все добро, яке можемо вчинити для людей та кожного Божого творіння, виявляймо зараз. Не відкладаймо це на потім, щоб не шкодувати про минулі дні, які, можливо, залишили без уваги. Навіть у цей період обмежень для нас відкриваються нові горизонти. Так, вочевидь багато речей залишаються для нас недоступними через карантин. Однак завжди залишається те, що стосується нашого серця, сотвореного Господом для щирої радості, для милосердя та для жертовної любові. І лише від нас залежить, чи зробимо ми цей день справді унікальним, сповненим добра для себе та для своїх ближніх», - написав Предстоятель ПЦУ.


Передрук або відтворення у будь-якій формі цього матеріалу без письмової згоди volyn.com.ua заборонено.