Лідер КНДР з'явився на публіці вперше за 20 днів - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.38 € 33.43
Лідер КНДР з'явився на публіці вперше за 20 днів

Він пропустив державне свято, коли в країні відзначають день народження засновника держави Кім Ір Сена.

Фото ЦТЕК.

Лідер КНДР з'явився на публіці вперше за 20 днів

Кім Чен Ин пропустив кілька важливих для КНДР заходів, в тому числі День Сонця

Кадри з участю лідера КНДР Кім Чен Ина були показані в суботу північнокорейськими ЗМІ вперше за 20 днів. Про це повідомляє південнокорейська преса, передає «Дзеркало тижня».

Наголошується, що кадри з участю керівника КНДР були зроблені в місті Сунчхоне (провінція Пхеннан-Намдо) на заході на заводі з виробництва добрив.

Це перша поява Кім Чен Ина на публіці з 11 квітня. Кім Чен Ин за цей час пропустив кілька важливих для КНДР заходів, у тому числі 15 квітня - День Сонця, державне свято, коли в країні відзначають день народження засновника держави Кім Ір Сена.

Кім Чен Ин за цей час пропустив кілька важливих для КНДР заходів, у тому числі 15 квітня - День Сонця, державне свято, коли в країні відзначають день народження засновника держави Кім Ір Сена.

У зв'язку з цим ЗМІ ряду країн за минулий час періодично передавали з посиланням на джерела, що північнокорейський лідер може бути важко хворий або навіть мертвий.

Раніше, розвідка Південної Кореї повідомляє, що в КНДР немає ознак зміни влади. У Сеулі вважають, що Кім Чен Ин живий, але залишається на реабілітації і не може знаходитися на публіці.