Сьогодні ще троє жителів Нововолинська одужало - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.40 € 33.31
Сьогодні ще троє жителів Нововолинська одужало

Найближчим часом у Нововолинській лікарні буде ще один апарат ШВЛ за 780 тис грн, який закупили спонсори.

Фото nov-rada.gov.ua.

Сьогодні ще троє жителів Нововолинська одужало

Серед 11 пацієнтів, котрі одужали за минулу добу, п’ятеро – медичні працівники

19 жителів шахтарського міста вже одужали. Цю новину повідомив міський голова Віктор Сапожніков, інформує Нововолинська міська рада.

Таким чином, за всю історію захворюваності на коронавірус маємо 49 лабораторно підтверджених випадків у Нововолинську. 19 з них одужали. Один із трьох пацієнтів,  котрий зараз перебуває у реанімації, сьогодні відключений від апарата ШВЛ, йому стало краще. На жаль, за минулу добу додалося ще двоє хворих на коронавірус. Це працівники «Нововолинськводоканалу», зазначив міський голова.

До слова, як повідомила головний лікар Нововолинського центру ПМСД Ольга Попіка, серед 11 пацієнтів, котрі одужали за минулу добу, п’ятеро – медичні працівники.

У медзакладі встановлюють аналізатор газів в крові та електролітів глюкози та лактози. Це дуже важливий апарат для діагностики критичних станів, який допомагатиме оцінювати стан пацієнта та обсяг медичної допомоги  в палатах інтенсивної терапії. До нього додано 200 тестів.  

Віктор Сапожніков також розповів, що  Нововолинська центральна міська лікарня продовжує отримувати необхідне обладнання. Сьогодні  у медзакладі встановлюють аналізатор газів в крові та електролітів глюкози та лактози. Це дуже важливий апарат для діагностики критичних станів, який допомагатиме оцінювати стан пацієнта та обсяг медичної допомоги  в палатах інтенсивної терапії. До нього додано 200 тестів. Апарат придбали за спонсорські кошти. Вартує він 500 тисяч гривень. 

А найближчим часом у Нововолинській лікарні буде ще один апарат ШВЛ за 780 тис грн, який закупили спонсори.