Курси НБУ $ 38.42 € 41.72
Ярмарок сільськогосподарської продукції в Любешові поки що не проводитимуть

Хоча любешівські підприємці просили провести ярмарок, але селищна рада прийняла зважене рішення відмовити.

Фото lubeshivska-gromada.gov.ua.

Ярмарок сільськогосподарської продукції в Любешові поки що не проводитимуть

До такого висновку прийшли на оперативній нараді у голови селищної ради Олега Куха

Як зазначив очільник громади, окремі сільгоспвиробники звернулися з проханням провести у селищі ярмарок сільськогосподарської продукції, повідомляє Любешівська селищна рада.

Щоб прийняти відповідне рішення з цього питання, заслухали  думку керівників відповідних служб, які також були присутні на нараді, –  завідувача Любешівського районного лабораторного відділення Маневицького міжрайонного відділу ДУ «Волинський обласний лабораторний центр МОЗ України» Олени Іванчук, начальника Любешівського районного управління ГУ Держпродспоживслужби у Волинській області Анатолія Парчука, заступника начальника Любешівського відділення Камінь-Каширського районного відділу Головного управління Національної поліції  у Волинській області Віти Мартинюк.

Через те, що ситуація з коронавірусом в Україні, та в області зокрема, погіршується, було прийнято рішення  – утриматись від проведення сільськогосподарського ярмарку на території громади. 

За результатами оперативної наради, у зв’язку з епідемічною ситуацією, що склалася на території району останніми днями, а також через те, що ситуація з коронавірусом в Україні, та в області зокрема, погіршується, було прийнято рішення  –  утриматись від проведення  сільськогосподарського ярмарку на території громади.

До прийняття зазначеного рішення спонукало й те, що лишається чинною Постанова КМУ №112, якою проведення ярмарків заборонено. Окрім того, результати лабораторних досліджень з області надходять повільно і неможливо побачити реальну картину розповсюдження коронавірусної інфекції, а тому є ризики до збільшення  захворюваності в районі.

До того ж, з 12 травня Уряд ініціював послаблення карантину, а отже є імовірність того, що можна буде відкрити на законних підставах ринок у Любешові.

Telegram Channel