Волинські правоохоронці розлідують незаконні дії посадовців міської ради - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.44 € 33.30
Волинські правоохоронці розлідують незаконні дії посадовців міської ради

У кримінальному провадженні триває досудове розслідування.

Фото Pixabay.

Волинські правоохоронці розлідують незаконні дії посадовців міської ради

Ковельська прокуратура розпочала кримінальне провадження за фактом зловживання представниками органу місцевого самоврядування службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки інтересам територіальної громади (кримінальне правопорушення, передбачене ч.2 ст. 364 КК України)

Прокурори встановили, що чиновники Ковельської міськради, проводячи за майже 10 мільйонів гривень закупівлю робіт із будівництва зовнішніх електромереж для електропостачання, не відхилили пропозиції підприємства, притягнутого до відповідальності за вчинення узгоджених антиконкурентних дій.

Посадовці не відхилили пропозиції підприємства, притягнутого до відповідальності за вчинення узгоджених антиконкурентних дій.

Попри те, що суб’єкту господарювання у такому разі заборонено брати участь у публічних закупівлях упродовж 3 років, міськрада у вересні 2019 року уклала з ним договір про виконання робіт, спричинивши тяжкі наслідки інтересам територіальної громади.

Джерело: Пресслужба прокуратури області.