Обмежено рух: в Озерці на Волині починають ремонтувати дорогу - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.45 € 33.25
Обмежено рух: в Озерці на Волині починають ремонтувати дорогу

Проїзд транспорту ділянкою автошляху М-19 буде частково обмежуватись і здійснюватиметься в реверсному режимі почергово однією зі смуг руху.

Фото Служби автомобільних доріг у Волинській області.

Обмежено рух: в Озерці на Волині починають ремонтувати дорогу

Розпочався ремонт автошляху М-19 на ділянці км 147 – 153

На автодорозі М-19 Доманово (на м.Брест) – Ковель – Чернівці – Тереблече (на м.Бухарест), а саме на ділянці км 147+050 – км 153+750, що пролягає населеними пунктами Озерце та Прилуцьке, розпочався поточний середній ремонт, йдеться у повідомленні Служби автомобільних доріг у Волинській області.

На ділянці км 147+050 – км 153+750, що пролягає населеними пунктами Озерце та Прилуцьке, розпочався поточний середній ремонт.

Під час проведення ремонтних робіт проїзд транспорту цією ділянкою автошляху М-19 буде частково обмежуватись і здійснюватиметься в реверсному режимі почергово однією зі смуг руху.

Служба автомобільних доріг у Волинській області просить користувачів доріг з розумінням ставитись до тимчасових незручностей, що виникають у місцях проведення дорожніх робіт, та закликає неухильно дотримуватись вимог тимчасових схем організації дорожнього руху на ділянках ремонтних робіт, бути максимально уважними та обережними.