В Україну припливли банани з кокаїном (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.45 € 33.25
В Україну припливли банани з кокаїном (Фото)

Понад 53 кг кокаїну виявили в контейнері з еквадорськими бананами.

Державна прикордонна служба України.

В Україну припливли банани з кокаїном (Фото)

У морському порту «Південний» прикордонники у взаємодії з СБУ, прокуратурою та митницею затримали рекордну цього року партію кокаїну

Наркотик помістили у сховках, облаштованих з використанням технічних порожнин контейнера з бананами, який прибув з Еквадору. Кокаїн було розфасовано у 45 брикетах. Кожен брикет було обгорнуто в свинцеве пакування, щоб зменшити вірогідність виявлення їх з допомогою сканерів або  службових собак. Вага брутто виявленого наркотику склала 53,4 кг. Орієнтовна вартість вилучено елітного наркотику на чорному ринку становить понад 200 мільйонів гривень. За цим фактом тривають слідчі дії. 

Наркотик помістили у сховках, облаштованих з використанням технічних порожнин контейнера з бананами, який прибув з Еквадору.

Варто зауважити, що кожен пакунок кокаїну було оформлено зображенням міньйона. Варто наголосити, що це не перше затримання важких наркотиків у пакунках з вигаданими персонажами в «Південному». У березні в цьому порту виявили понад 30 кілограмів кокаїну в контейнері, який прибув з Чилі. Цей товар маркували зображенням багатого дядька – персонажа гри «Монополія».

 
 
 

 

Джерело: Державна прикордонна служба України.