У Ковелі до Дня матері виплатять допомогу жінкам, які втратили синів через війну - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.40 € 33.31
У Ковелі до Дня матері виплатять допомогу жінкам, які втратили синів через війну

Міська влада виплатить ковельчанкам, які виховали Героїв, по 5 тисяч гривень.

Фото torange.biz.

У Ковелі до Дня матері виплатять допомогу жінкам, які втратили синів через війну

Шести матерям виплатять по 5 тисяч гривень

Щорічно у другу неділю травня в Україні відзначають День матері. Кілька років поспіль з цієї нагоди з міського бюджету Ковеля виділяють одноразова матеріальна допомога ковельчанкам, сини яких загинули на Сході країни, захищаючи її незалежність та територіальну цілісність. Про це повідомляє Ковельська міська рада.

У Ковелі мешкає шість жінок, сини яких не повернулись додому. На долю цих ковельчанок випали непрості випробовування, вони зазнали найтяжчих втрат і нестерпного болю. 

Підготовлене розпорядження міського голови Олега Кіндера про виплати у розмірі п’яти тисяч гривень для матерів полеглих Героїв.

У Ковелі мешкає шість жінок, сини яких не повернулись додому. На долю цих ковельчанок випали непрості випробовування, вони зазнали найтяжчих втрат і нестерпного болю. Вони потребують підтримки, заслуговують пошани і вдячності, адже виховали мужніх оборонців рідної землі, справжніх патріотів.