Скільки можна заробити на вирощуванні раків - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.29 € 33.55
Скільки можна заробити на вирощуванні раків

Розведення раків — перспективна ніша, яка не вимагає надзусиль.

Фото agronews.ua.

Скільки можна заробити на вирощуванні раків

Раки українського виробництва залишаються найбільш різноманітним та цікавим за ціновою пропозицією товаром на вітчизняних ринках

Наразі, раки, як у відомому класичному скетчі, є й по 250 грн/кг, але маленькі. Є й по 700 грн/кг, зате великі. Середньозважена ціна раків на гурті наразі 450 грн/кг. Про це пише agronews.ua.

Такий великий коридор цін наявний через різну затребуваність на раки різних розмірів. Так, найдешевше вартують раки вагою 20-30 гр. На 1 кг таких раків йде 35-40 шт. У роздріб їх продають по ціні 300 грн/кг. Тобто маржа між гуртом та роздрібом складає 50 грн.

Чим вища вага, тим вигіднішим наразі є їх реалізація. Так, раки вагою 30-50 гр вартують у роздріб вже 480 грн/кг. І на 1 кг їх піде майже вдвічі менше – 22-25 шт.

Найдорожче цінуються раки вагою 100-250 гр. Кіло таких раків наразі у роздріб йде за ціною 1000 грн/кг. На 1 кг їх потрібно 6-9 шт. Але вирощування раків вагою понад 100 гр досить затратне.  

Найдорожче цінуються раки вагою 100-250 гр. Кіло таких раків наразі у роздріб йде за ціною 1000 грн/кг. На 1 кг їх потрібно 6-9 шт. Але вирощування раків вагою понад 100 гр досить затратне. Тож виробники часто виставляють на продаж 70-100 гр раків. Коштують вона у роздріб 850 грн/кг, а на 1 кг потрібно лише 11-13 шт. Наразі це досить популярна пропозиція.

Розведення раків — перспективна ніша, яка не вимагає надзусиль. Цей вид членистоногих не потребує особливого догляду, харчування. Аби їх прогодувати, не потрібно високих витрат на корми, оскільки харчуються в основному планктоном. Головна умова для вдалого розведення — це наявність натурального або штучного водоймища, і потужності з вилову та зберігання раків до місця продажу.

З 1 кг ікряної самки, а це 20 штук, через 3 роки можна отримати 30-40 кг товарного раку на продаж. Відповідно, вклавши в кожен кг по 6 євро, можна отримати 180 євро через 3 роки.

На поточний момент експорт раків з України у ЄС ускладнено, а то й неможливо. Але після закінчення карантину та відновлення логістики, прибуток з експорту раків може перевищити докарантинний. У Західній Європі попит на м’ясо раків в рази перевищує пропозицію. Ця обставина – великий плюс на користь тих, хто вирішить освоїти цей бізнес, вважає власник ракової ферми Роман Ковальчук з Київщини.