Через борг «Луцьктепла» перед «Волиньгазом» після карантину лучани можуть залишитись без гарячої води - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.34 € 33.49
Через борг «Луцьктепла» перед «Волиньгазом» після карантину лучани можуть залишитись без гарячої води

«Луцьктепло» має оплатити борг за послуги з розподілу газу.

Фото lutskrada.gov.ua.

Через борг «Луцьктепла» перед «Волиньгазом» після карантину лучани можуть залишитись без гарячої води

Тепловики боргують за послуги з розподілу газу понад 14,6 мільйона гривень

Газорозподільне підприємство «Волиньгаз» звернулось з відповідним листом до Луцької міської ради та керівництва «Луцьктепло», в якому наполягає на дотриманні підприємством зобов’язань взятих на себе відповідно до чинного договору розподілу природного газу. Про це повідомляє Управління зовнішніх комунікацій АТ «Волингаз».

«Луцьктепло» має оплатити борг за послуги з розподілу газу в сумі 14, 6 млн грн виключно грошовими коштами на поточний рахунок оператора газорозподільної мережі.

Якщо «Луцьктепло» не вирішить найближчим часом питання щодо погашення заборгованості за розподіл природного газу перед АТ «Волиньгаз», то після закінчення карантину, наше товариство буде змушене застосовувати заходи примусового стягнення суми заборгованості, а також штрафних санкцій за невиконання умов договору розподілу природного газу.

«Усім без винятку боржникам, і фізичним і юридичним особам, підприємствам теплокомуненергетики ми постійно нагадуємо та розповідаємо про те, що боргу не повинно бути. Бо на підставі укладеного договору компанія має право припинити надання послуги з розподілу природного газу, – зазначає директор комерційний «Волиньгаз» Андрій Карпомиз. – Зокрема, підприємству, яке надає лучанам послугу теплопостачання, ми вже неодноразово повідомляли, що через борги залишимо без газу. Якщо «Луцьктепло» не вирішить найближчим часом питання щодо погашення заборгованості за розподіл природного газу перед АТ «Волиньгаз», то після закінчення карантину, наше товариство буде змушене застосовувати заходи примусового стягнення суми заборгованості, а також штрафних санкцій за невиконання умов договору розподілу природного газу».