Очільники Луцька привітали ветеранів із 75-ю річницею перемоги над нацизмом у Другій світовій війні - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.37 € 33.56

Очільники Луцька привітали ветеранів із 75-ю річницею перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Щороку День перемоги є особливим приводом для усіх ветеранів пригадати тяжкі часи

Сьогодні, з нагоди Дня пам’яті та примирення, а також Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, радник міського голови Ігор Поліщук та заступник міського голови Ірина Чебелюк відвідали ветеранів та тих, хто безпосередньо брав участь у бойових діях 1939-1945 років, інформує Луцька міська рада.

«Цього року, у зв’язку із пандемією COVID-19 масових заходів до Дня перемоги не буде. Проте, приділити увагу, поспілкуватися, передати подарунки та своє тепло тим людям, яким пощастило пережити війну, які, на моє глибоке переконання, є прикладом мужності та відваги, прикладом до наслідування, - це наш обов’язок. Ми з радістю сьогодні та завтра завітаємо до усіх ветеранів війни, учасників бойових дій у Другій світовій війні. Стараємося для цих людей приділити хвилинку уваги та нагадати лучанам, що ці герої досі серед нас», - зазначив Ігор Поліщук.

Цього року, у зв’язку із пандемією COVID-19 масових заходів до Дня перемоги не буде. Проте, приділити увагу, поспілкуватися, передати подарунки та своє тепло тим людям, яким пощастило пережити війну, які є прикладом мужності та відваги, прикладом до наслідування - це наш обов’язок. 

Щороку День перемоги є особливим приводом для усіх ветеранів пригадати тяжкі часи, через які їм довелось пройти. 75-та річниця від тих подій не стала виключенням, тож сивочолі охоче поділились спогадами, що їх ніколи не зітруть десятки років. Історії їх життя відкритою книгою постали перед посадовцями, вкотре акцентуючи увагу на необхідності зберегти людську гідність перед лицем навіть найтемніших часів.