Волинська прокуратура вимагатиме знову запроторити до буцегарні директора Ковельської філії державного підприємства «Укрветсанзавод» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.44 € 33.30
Волинська прокуратура вимагатиме знову запроторити до буцегарні директора Ковельської філії державного підприємства «Укрветсанзавод»

Що коїться!

Ілюстративне фото ye.ua

Волинська прокуратура вимагатиме знову запроторити до буцегарні директора Ковельської філії державного підприємства «Укрветсанзавод»

У такий спосіб посадовець спричинив забруднення земель відходами, створив небезпеку для довкілля, а також заподіяв йому шкоду на суму більш ніж 1 мільйон гривень

Ковельська місцева прокуратура оскаржить рішення Ковельського міськрайонного суду про обрання директору Ковельської філії державного підприємства «Укрветсанзавод» запобіжного заходу у вигляді нічного домашнього арешту.

Нагадаємо, три роки посадовець перебував у розшуку. Ще у квітні 2017 року йому повідомлено про підозру у зловживанні службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки, та забрудненні земель відходами внаслідок порушення спеціальних правил, що створило небезпеку для довкілля (кримінальні правопорушення, передбачені ч.2 ст. 364 та ч.1 ст. 239 КК України).

Впродовж трьох років посадовець перебував у розшуку.

Слідство встановило, що керівник підприємства, зловживаючи своїм службовим становищем та порушуючи низку норм чинного законодавства, аби уникнути витрат на переробку відходів, забезпечив розміщення й захоронення загиблих тварин і відходів від переробки сировини тваринного походження на земельній ділянці площею понад 3 га у Ковелі.

У такий спосіб посадовець спричинив забруднення земель відходами, створив небезпеку для довкілля, а також заподіяв йому шкоду на суму більш ніж 1 мільйон гривень. 29 квітня підозрюваного затримано в Київській області.

Він доправлений на Волинь і взятий під варту. Проте 6 травня суд ухвалив обрати чоловікові, який роками переховувався від правоохоронців і не має постійного місця проживання в Ковелі, окрім орендованого за день до судового засідання помешкання, запобіжний захід у вигляді нічного домашнього арешту навіть без застосування електронного засобу контролю.

Оскаржуючи таке рішення, прокурори наполягатимуть на взятті посадовця під варту.

Пресслужба прокуратури області.


Передрук або відтворення у будь-якій формі цього матеріалу без письмової згоди volyn.com.ua заборонено.