Нововолинському ветерану, який пройшов від Харкова до Будапешта, вручили медаль - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.38 € 33.43
Нововолинському ветерану, який пройшов від Харкова до Будапешта, вручили медаль

Василь Матвійович подякував за увагу до їхнього покоління, пошану до їхнього подвигу.

Фото nov-rada.gov.ua.

Нововолинському ветерану, який пройшов від Харкова до Будапешта, вручили медаль

У жителя шахтарського міста Василя Матвійовича Бусловського, якому вже виповнилося 94 роки, сьогодні свято

У нововолинця Василя Матвійовича Бусловського, якому вже виповнилося 94 роки, сьогодні свято.

Василь Матвійович один з тринадцяти учасників бойових дій, які залишилися у міській організації ветеранів війни та праці. 

Нововолинський міський голова Віктор Сапожніков вручив йому на урочистості з нагоди Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги над нацизмом Знак народної пошани – медаль «За бойові заслуги, 75 років Перемоги», квіти і подарунок. Він – один з тринадцяти учасників бойових дій, які залишилися у міській організації ветеранів війни та праці (всього налічує трохи більше як 200 чоловік).

Ветеран Другої світової війни досі пам’ятає ті буремні часи. Важкими воєнними дорогами він пройшов від Харкова до Будапешта, втратив чимало побратимів.

Такі ж медалі, подарунки отримали ще дванадцять ветеранів - ново волинців. А тих, кого вже немає в живих, вшанували хвилиною мовчання біля пам’ятних знаків «Захисникам другого укріп району», «Воїну – захиснику – слава!» та біля меморіальної стели загиблих учасників АТО. До них поклали букети живих квітів.