У Німеччині броварні почали безплатно наливати пиво охочим - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.37 € 33.56
У Німеччині броварні почали безплатно наливати пиво охочим

Будьте здорові!

Фото REUTERS

У Німеччині броварні почали безплатно наливати пиво охочим

Якби ж українські виробники взяли приклад зі своїх закордонних колег...

У німецькій федеральній землі Гессен, в комуні Виллинген, пивоварний завод Willinger Brauhaus почав роздавати пиво через неможливість його продати у зв'язку з карантином.

Як повідомляє УНІАН з посиланням на Reuters, власник підприємства Франц Маст сказав, що йому потрібно якомога швидше спорожнити резервуари, щоб знову наповнити їх свіжим пивом і бути готовим до відкриття барів. «Ми також хочемо подякувати людям, і ми сподіваємося, що після нашого відкриття вони нададуть нам таку ж підтримку, коли прийдуть сюди, порекомендують нас», - зазначив Маст.

Місцеві жителі привітали таку ініціативу і вишикувалися в черги біля пивоварні.

Місцеві жителі привітали таку ініціативу і вишикувалися в черги біля пивоварні. «Сподіваюся, це допоможе пивоварні, тому ми тут. Таким чином, сьогодні ми можемо посидіти в саду під сонцем і випити доброго пива Willinger», - сказала клієнтка Наталі Юліус.

Багато людей несли додому ящики і повні відра пива.

У цілому за день завод видав місцевим жителям близько 2 тис. 600 літрів напою.

Між тим, пивна асоціація Deutsche Brauer Bund попередила, що пивовари переживають падіння продажів через спад експорту, особливо в Китай та Італію. Крім того, на збуті також негативно позначилося закриття ресторанів і барів у зв'язку з карантином.