Українські воїни ремонтують дороги на Донбасі та доставляють медикаменти - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.38 € 33.43
Українські воїни ремонтують дороги на Донбасі та доставляють медикаменти

От тобі й "бандери": залишать по собі нові дороги!

Фото зі сторінки прес-служби ООС у Facebook.

Українські воїни ремонтують дороги на Донбасі та доставляють медикаменти

Представники груп цивільно-військового співробітництва зі складу Об’єднаних сил продовжують активно надавати необхідну підтримку цивільному населенню

Військовослужбовці постійно беруть участь у надані гуманітарної допомоги, відновленні інфраструктури та інженерних мереж. Цього тижня такі заходи проводилися у 88 населених пунктах Донецької та Луганської областей. Про це повідомляє прес-служба ООС.

Представниками цивільно-військового співробітництва були організовані роботи із відновлення автошляхів місцевого значення. Так, у Миколаївці та Богданівці Волноваського району проведений ремонт чотирьох ділянок доріг, а у селі Бердянське – розпочато будівництво об’їзної дороги. До того ж, в населених пунктах поблизу лінії зіткнення здійснювався супровід ремонтних бригади для планового обслуговування ліній електропередач.

У Миколаївці та Богданівці Волноваського району проведений ремонт чотирьох ділянок доріг, а у селі Бердянське – розпочато будівництво об’їзної дороги. До того ж, в населених пунктах поблизу лінії зіткнення здійснювався супровід ремонтних бригади для планового обслуговування ліній електропередач. 

Також у фельдшерський пункт населеного пункту Золоте-4 представники ЦВС доставили медичні засоби, передані благодійними організаціями. Окрім цього, регулярно проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу з місцевими мешканцями Донецької та Луганської областей щодо запобігання поширення коронавірусної інфекції.

Об’єднані сили і надалі будуть допомагати людям у скрутних обставинах та не залишать їх сам на сам з бідою.


І друкованим словом підтримують місцевих жителів.

У ФАП населеного пункту Золоте-4 представники ЦВС доставили медичні засоби.