Петро Порошенко привітав Об’єднану Європу з днем народження: Україна залишається відданим союзником ЄС - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.37 € 33.56
Петро Порошенко привітав Об’єднану Європу з днем народження: Україна залишається відданим союзником ЄС

Експрезидент подякував Євросоюзу за підтримку.

Фото «Прямий».

Петро Порошенко привітав Об’єднану Європу з днем народження: Україна залишається відданим союзником ЄС

П’ятий Президент України впевнений, що труднощі, які нині переживає Євросоюз зроблять його сильнішим

Лідер «Європейської Солідарності» Петро Порошенко у своєму привітанні висловив впевненність, що майбутнє України в ЄС.

Україна завжди була і залишається відданим союзником ЄС в утвердженні наших спільних цінностей, свободи та стабільності, а також у нашій спільній справі з побудови Європи незаперечного авторитету верховенства права, надії на процвітаюче майбутнє для всіх і вільної від територіальних посягань та розподільчих ліній.

«Європа не буде створена одразу, чи відповідно до одного єдиного плану. Вона буде побудована шляхом конкретних досягнень, які спершу створять де-факто солідарність».

Саме таким словами 9 травня 1950 року змальовував майбутню Об’єднану Європу один з її батьків-засновників Роберт Шуман. Знадобляться десятиліття віри і стратегічного бачення, плекання і захисту спільних цінностей та копіткої роботи для того, щоб колишня мрія виросла в найпотужніший континентальний проект.

Цей проект подолав не одне випробування і кожного разу виходив сильнішим. Переконаний, що ЄС з гідністю пройде і нинішні складні випробування, стане ще сильнішим та міцнішим.

Україна завжди була і залишається відданим союзником ЄС в утвердженні наших спільних цінностей, свободи та стабільності, а також у нашій спільній справі з побудови Європи незаперечного авторитету верховенства права, надії на процвітаюче майбутнє для всіх і вільної від територіальних посягань та розподільчих ліній. Щиро вдячні Євросоюзу за незмінну і тверду підтримку як на полях реформ, так і на фронті протидії російській агресії. Майбутнє України в ЄС! Разом ми обов’язково переможемо.

З Днем народження, Європо!», – підсумував Петро Порошенко.