Суд виніс вирок жінці, яка отримувала субсидію на придбання газу, не маючи на це права - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.19 € 32.96
Суд виніс вирок жінці, яка отримувала субсидію на придбання газу, не маючи на це права

Пенсіонерку визнали винною у шахрайстві.

Фото: ukranews.com

Суд виніс вирок жінці, яка отримувала субсидію на придбання газу, не маючи на це права

Рік позбавлення волі та звільнення від покарання з іспитовим строком на рік отримала пенсіонерка з Карлівського району Полтавської області, яку визнали винною у шахрайстві. Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень

Як вказано в реєстрі, 5 лютого 2016 року обвинувачена подала до управління соціального захисту населення Карлівської РДА заяву про призначення субсидії на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива. Від 18 лютого 2016 року їй надали субсидію, яку в інші періоди призначали автоматично.

2 січня 2019 року опалювальний прилад в будинку обвинуваченої опломбували у зв'язку з його несправністю, через це частина будинку не опалювалася. Жінка не повідомила про це до Управління соціального захисту населення Карлівської РДА і отримала з бюджету кошти, призначені для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, а саме на придбання скрапленого газу в період з 01 лютого 2019 року по 15 квітня 2019 року.

Згідно з реєстром, 20 травня 2019 року Управління соцзахисту Карлівської РДА зробило звірку щодо обвинуваченої і отримало інформацію про відсутність послуги на опалення, в зв`язку з опломбуванням опалюваного приладу внаслідок його несправності.

Дії обвинуваченої завдали державі матеріальну шкоду на суму 4334,25 грн. Їх кваліфікували за ч. 2 ст. 190 (шахрайство, вчинене повторно) Кримінального кодексу України. Жінка уклала з представником потерпілих угоду про примирення.

Суд повністю задовольнив цивільний позов, зобов'язавши стягнути з обвинуваченої на користь потерпілих 4334,25 грн майнової шкоди.

Вирок можна оскаржити протягом 30 днів з дня його проголошення.

Джерело: poltavske.tv