Олексій Гончаренко: «Дипломатія від Зеленського схожа на ліквідаційну комісію українського суверенітету» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.17 € 33.35
Олексій Гончаренко: «Дипломатія від Зеленського схожа на ліквідаційну комісію українського суверенітету»

«Ще кілька таких кулуарних переговорів і нашої участі там взагалі не буде потрібно».

Фото ЄС.

Олексій Гончаренко: «Дипломатія від Зеленського схожа на ліквідаційну комісію українського суверенітету»

Пасивна міжнародна політика Зеленського призводить до того, що Україна перетворюється із суб’єкта в об’єкт на світовій арені. Про це пише на своїй сторінці у мережі Facebook народний депутат з фракції «Європейська Солідарність» Олексій Гончаренко, коментуючи переговори у Німеччині по Донбасу, в яких взяв участь заступник керівника адміністрації Путіна Дмитро Козак

«Вчора замглави адміністрації президента РФ Дмитро Козак провів переговори в Берліні з помічником канцлера Німеччини Ангели Меркель щодо ситуації на Донбасі. Так, все правильно, сепаратні переговори про ситуацію в Україні без України. Цікавості цій зустрічі додає той факт, що Дмитро Козак перебуває під санкціями і в’їзд до ЄС йому заборонений. Як бачимо, з кожного правила є виняток. Офіційно, Німеччина не прокоментувала ані перебігу, ані результатів переговорів», – наголошує Гончаренко.

Якщо не реагувати на подібні спроби, то «пошук конструктивної позиції» по Україні перетворить Нормандський формат в Мюнхенську змову.

«Наш глава МЗС Кулеба заявив, що влада знала, що ці переговори мають відбутися. Начебто тут не йдеться про переговори за спиною і наші партнери ніяких ігор не ведуть. Тоді виникає логічне запитання: якщо знали про цей візит Козака до Берліна, як можна було це допустити? Чому не протестували наші дипломати? Будь-яку спробу проведення переговорів про вирішення ситуацію в Україні без участі України потрібно присікати одразу. Інакше переведення статусу з суб’єкта в об’єкт неминуче», – застерігає Гончаренко.

«Росіяни — майстри підкилимних ігор. Це їхнє поле. Тому Козак і шукає можливостей подібних зустрічей з Німеччиною і Францією наодинці. Якщо не реагувати на подібні спроби, то «пошук конструктивної позиції» по Україні перетворить Нормандський формат в Мюнхенську змову. Ще кілька таких кулуарних переговорів і нашої участі там взагалі не буде потрібно», – наголошує Олексій Гончаренко.

«Здавалося б, такі очевидні речі, але доводиться їх повторювати знову і знову. Дипломатія від Зеленського ― це якась ліквідаційна комісія українського суверенітету», – резюмує народний депутат.