Знайшли повішеним студента-третьокурсника: одногрупники кажуть про викладачів-хабарників – керівництво університету звертає на «нерозділене кохання» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.25 € 32.89
Знайшли повішеним студента-третьокурсника: одногрупники кажуть про викладачів-хабарників – керівництво університету звертає на «нерозділене кохання»

Як же ж так?!

Фото "Інформатора".

Знайшли повішеним студента-третьокурсника: одногрупники кажуть про викладачів-хабарників – керівництво університету звертає на «нерозділене кохання»

Трагедія трапилася в Одесі

В Одесі повісився студент медичного університету.

Інформація щодо загибелі студента 3-го курсу вишу з'явилася у соціальних мережах, інформує УНІАН.

Як повідомила у Facebook, зокрема, помічник народного депутата Ірина Гриб, подія сталася на кафедрі фармакології.

Його одногрупники розповіли, що зараз у виші стали вимагати великі хабарі за «КРОК». Цінник варіюється від 3 тис. у.о. для українців, до 5 тис. у.о. - для іноземців.

«Там після розмови з завкафедри через 15 хвилин студент повісився. Його одногрупники розповіли, що зараз у виші стали вимагати великі хабарі за «КРОК». Цінник варіюється від 3 тис. у.о. для українців, до 5 тис. у.о. - для іноземців», - повідомила Гриб.

«КРОК - це тестовий ліцензійний іспит, обов'язкова складова частина державної атестації для присвоєння кваліфікації провізора. Студенти, які навчаються за спеціальністю «Фармація» складають два окремі тестові іспиту «КРОК-1» і «КРОК-2».

В адміністрації університету підтвердили факт трагедії. При цьому в навчальному закладі стверджують, що юнака виявили мертвим вдома, у квартирі в цей час були і його батьки.

Також у виші стверджують, що причина трагедії – «нерозділене кохання».

Загиблий був старостою групи, характеризується позитивно, в будь-яких конфліктах не помічений.

У поліції повідомили, що за фактом смерті студента відкрито провадження за ст. ст. 115 (умисне вбивство з позначкою «самогубство) Кримінального кодексу України.