Курси НБУ $ 38.16 € 41.26
Сьогодні Україна відзначає 10-річчя героїчного нападу вінка на Януковича (Відео, фото)

Вінок, вартий звання Героя України...

Фото Української правди.

Сьогодні Україна відзначає 10-річчя героїчного нападу вінка на Януковича (Відео, фото)

Ці вікопомні кадри можна переглядати годинами...

17 травня 2010 року під час вшанування пам'яті невідомому солдату у Києві із колишнім президентом України Віктором Януковичем стався курйозний інцидент. На очах журналістів та тодішнього очільника Росії Дмитра Мєдвєдєва українського главу привалило вінком із ялинових гілок, нагадує gazeta.ua.

Під час церемонії розпочалася сильна злива з вітром і градом. Коли Янукович підійшов до свого вінка - той раптом відірвався і полетів на «гаранта». Можновладець кілька секунд самостійно намагався побороти вінок, аж поки йому не допомогли охоронці. Вони повернули зловмисника на стійку.

Можновладець кілька секунд самостійно намагався побороти вінок, аж поки йому не допомогли охоронці. Вони повернули зловмисника на стійку.

Згодом працівники пресслужби Януковича намагались змусити журналістів видалити відео з цим інцидентом, однак їм це не вдалося. Кадри швидко поширилися мережею, дотепні українці створили купу мемів, а чиновник став посміховиськом.

За 10 днів вінок, що «напав» на президента, продали на інтернет-аукціоні за 42 тис. грн із стартовою ціною в 8 тис. Його придбав добродій під ніком NikolayPavl, який побажав лишитися невідомим.

Гроші, отримані від продажу, пішли на захист політв'язнів Олексія Макарова та Віталія Краснощок, які були заарештовані на марші пам'яті Максима Чайки в Одесі.

 


Передрук або відтворення у будь-якій формі цього матеріалу без письмової згоди volyn.com.ua заборонено.

Telegram Channel