На Волині три лікарні обладнали автоматичними дезінфекційними станціями - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.17 € 33.35
На Волині три лікарні обладнали автоматичними дезінфекційними станціями

Saner є безконтактним, тож він унеможливлює поширення вірусу.

Фото Modern Expo.

На Волині три лікарні обладнали автоматичними дезінфекційними станціями

Три заклади охорони здоров’я Волині обладнанали автоматичними дезінфекційними станціями Saner. Компанія Modern Expo виготовила та встановила їх безоплатно задля запобігання поширенню коронавірусної інфекції в області

Створення нового продукту стало справжнім викликом для команди, адже увесь процес розробки та реалізації проходив в умовах дистанційної роботи. Проте зусилля розподілили ефективно, тож і результат не забарився. Про це йдеться на сайті компанії Modern Expo.

Saner є мобільним та зручним у користуванні. Легка оригінальна форма стане елегантним доповненням будь-якого інтер’єру: від торгових просторів до офісних приміщень та аеропортів. За допомогою встановлених коліщаток обладнання можна швидко переміщувати без значних затрат часу чи зусиль. Роботу сенсорного  розпилювача антисептика забезпечують два формати живлення: від знімних носіїв або від електричної мережі.

Три такі станції дезінфекції розмістили у Волинській обласній дитячій клінічній, Волинській обласній інфекційній та Волинській обласній клінічній лікарнях. 

Три такі станції дезінфекції розмістили у Волинській обласній дитячій клінічній, Волинській обласній інфекційній та Волинській обласній клінічній лікарнях. 

 

 Зручно продезінфікувати руки тепер у цих закладах можуть усі відвідувачі та працівники. Saner є безконтактним, тож він унеможливлює поширення вірусу. Для того, аби скористатися обладнанням, варто лише підійти до Saner та піднести руки до сенсора. Система зреагує на рух і відпустить дозу дезинфікуючої речовини. За необхідності можна скористатися також серветками.

Користь обладнання підтверджують і лікарі. «Прекрасна річ. Ергономічна. Практична. Вона дуже нам допоможе. Статистика каже, що дезінфекція рук зменшує ризик захворіти. Тому тепер ми матимо надійний захист. Вдячні за це вашій компанії», – поділився враженнями Микола Галей, медичний директор Волинської обласної клінічної лікарні.

Джерело: Modern Expo.