У монастирі ПЦУ біля Дубна виявили коронавірус - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.17 € 33.35
У монастирі ПЦУ біля Дубна виявили коронавірус

Монастир закрили на карантин.

Фото rivne-cerkva.rv.ua.

У монастирі ПЦУ біля Дубна виявили коронавірус

Захворів намісник ігумен Микола

Православна церква України закрила на карантин Хрестовоздвиженський монастир у селі Панталія Дубенського району Рівненської області. Про це йдеться на сайті Рівненської єпархії ПЦУ, пише LB.ua.

«У зв'язку з виявленням у ігумена Миколая (Хмарного) захворювання на коронавірус, з благословення архієпископа Рівненського і Острозького Іларіона, Хрестовоздвиженський монастир у Панталії Дубенського району закритий на карантин», - повідомила церква.

У зв'язку з виявленням у ігумена Миколая (Хмарного) захворювання на коронавірус, з благословення архієпископа Рівненського і Острозького Іларіона, Хрестовоздвиженський монастир у Панталії Дубенського району закритий на карантин.

Священнослужителі просять усіх, хто відвідував монастир останнім часом, стежити за своїм здоров'ям і в разі його погіршення негайно звертатися до сімейного лікаря.

Нагадаємо, на 18 травня в Рівненській області виявили 1173 випадки інфікування коронавірусом. Найбільше хворих - у Рівному, сусідніх селах Зоря і Біла Криниця, а також у Рокитнівському районі.