СБУ викрила депутата на розкраданні мільйонів з бюджетних коштів - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.21 € 33.12
СБУ викрила депутата на розкраданні мільйонів з бюджетних коштів

Затриманий депутат Сарненської районної ради володіє будівельною компанією,

Фото СБУ.

СБУ викрила депутата на розкраданні мільйонів з бюджетних коштів

Це власник будівельної фірми, яка уклала договір про ремонт доріг у регіоні

У Рівненській області Служба безпеки України викрила депутата на розкраданні мільйонів з бюджетних коштів під час ремонту доріг державного значення.

Це депутат Сарненської районної ради, який володіє будівельною компанією, повідомили у пресслужбі СБУ,пише LB.ua. Менеджмент його компанії в 2017 році уклав договір зі Службою автомобільних доріг Рівненської області про ремонт доріг регіону.

«Вартість проєкту, який фінансувався за рахунок державного бюджету, становила майже 29 млн гривень», - уточнили в СБУ.

Депутат спільно з керівником його будівельної компанії завищили вартість ремонтних робіт. Підрядники вносили недостовірні дані в акти транспортних послуг і товарно-транспортні накладні про кількість доставленої продукції.  

Депутат спільно з керівником його будівельної компанії завищили вартість ремонтних робіт. Підрядники вносили недостовірні дані в акти транспортних послуг і товарно-транспортні накладні про кількість доставленої продукції. Таким чином вони привласнили майже 10% бюджетних коштів, виділених на ремонт, тобто близько 2,7 млн гривень.

Правоохоронці провели обшуки у фігурантів і вилучили понад 800 000 грн, техніку і документи. Суд арештував їхнє майно.

«Депутату Сарненської районної ради і його спільникові в рамках кримінального провадження оголосили підозру за ч. 5 ст.191 (заволодіння майном шляхом зловживання службовим становищем в особливо великих розмірах), ч. 2 ст. 191 (легалізація доходів, отриманих злочинним шляхом у великих розмірах), ч. 2 ст. 366 (службове підроблення, що спричинило тяжкі наслідки)», - додали в СБУ.