Депутат з Волині Ігор Палиця очолив новоутворену партію «За майбутнє» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.17 € 33.35
Депутат з Волині Ігор Палиця очолив новоутворену партію «За майбутнє»

«Йтимемо на місцеві вибори й будемо працювати над змінами для всієї країни».

Фото із сторінки депутатської групи «За майбутнє» у facebook.

Депутат з Волині Ігор Палиця очолив новоутворену партію «За майбутнє»

Установчий з’їзд нової політичної сили відбувся 20 травня

Виступаючи на з’їзді, лідер партії Ігор Палиця наголосив: «За майбутнє» об’єднала людей з історіями власного успіху в господарюванні та управлінні. Депутати-мажоритарники, які входять до однойменної групи «За майбутнє» у Верховній Раді, представляють інтереси понад 4,5 млн виборців. Про це йдеться на сторінці депутатської групи «За майбутнє».

Дата проведення з’їзду – символічна.

Дата проведення з’їзду – символічна. Рік тому Україна обрала нового президента, на якого суспільство покладало великі надії. «Ми рік чекали змін на краще – на поліпшення життя людей, на покращення бізнес-клімату, на наведення ладу в правоохоронній системі. Але пройшов рік, а змін на краще ми не побачили. Як депутати-мажоритарники ми несемо відповідальність перед своїми виборцями, знаємо їхні проблеми і захищаємо. Тому йтимемо на місцеві вибори й будемо працювати над змінами для всієї країни. Люди повинні знати, що вони – господарі на своїй землі», – наголосив Ігор Палиця.