Лучанам доведеться ще якийсь час ходити пішки - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.27 € 32.88
Лучанам доведеться ще якийсь час ходити пішки

Деякий час і автовокзал, і вулиці ще будуть без громадського транспорту.

Фото Сергія НАУМУКА.

Лучанам доведеться ще якийсь час ходити пішки

Через епідеміологічні показники у місті не можна відновити роботу транспорту та дитячих садків

З 22 травня у Луцьку неможливо відновити роботу громадського транспорту та дитячих садочків. Такого висновку дійшли під час засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки, яку провів секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт, повідомляє Луцька міська рада.

За його словами, ситуація із поширенням захворюваності в області буде постійно відстежуватися, і якщо епідеміологічні показники будуть покращуватися – обласна комісія зможе дати дозвіл на відкриття дитсадків та роботу громадського транспорту. Одразу після цього Луцька міська рада та виконавчий комітет приймуть відповідні рішення.

Станом на 22 травня у Волинській області зафіксовано 740 лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19, за останню добу додалося 42 нових випадки. 148 із них зареєстровано у Луцьку, з них – 5 летальних. За добу сімейними лікарями було виявлено 90 хворих на ГРВІ та грип, з них 48 дітей.  

Учасники засідання ознайомились із епідемічною ситуацією у Луцьку. Станом на 22 травня у Волинській області зафіксовано 740 лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19, за останню добу додалося 42 нових випадки. 148 із них зареєстровано у Луцьку, з них – 5 летальних. За добу сімейними лікарями було виявлено 90 хворих на ГРВІ та грип, з них 48 дітей. Встановлено також 4 підозри на зараження коронавірусом, одну пневмонію. Продовжується виявлення та тестування контактних осіб, контроль за особами, що знаходяться на самоізоляції.

Не припиняється контроль і за об’єктами торгівлі, а також закладами, яким відповідно до першого етапу послаблення карантину дозволено працювати. Працівники Головного управління Держпродспоживслужби перевіряють суб’єкти господарювання, зокрема ринки, перукарні, салони краси, різноманітні заклади торгівлі на предмет дотримання протиепідемічних заходів. За даними Держпродспоживслужби, чимало порушень зафіксовано у невеликих магазинах, які розташовані у спальних районах. Водночас, агропродовольчі ринки здебільшого дотримуються заходів безпеки.Профілактично-роз’яснювальну роботу серед населення проводять і працівники поліції, і департаменту муніципальної варти.