У Зеленського вирішили, що жителям Волинської та Рівненської областей – дуля з маком, а не пом'якшення карантину - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.17 € 33.35
У Зеленського вирішили, що жителям Волинської та Рівненської областей – дуля з маком, а не пом'якшення карантину

А таки ж уже набридло...

Фото УНІАН.

У Зеленського вирішили, що жителям Волинської та Рівненської областей – дуля з маком, а не пом'якшення карантину

Те ж саме стосується Чернівецької, Львівської, Київської та Закарпатської областей

До пом'якшення карантину не готові 6 областей України.

Як повідомляє УНІАН з посиланням на прес-службу Офісу президента, про це йшлося на традиційній нараді під головуванням президента Володимира Зеленського щодо запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19.

«Зокрема, йшлося про те, що шість областей ще не готові до пом'якшення заходів безпеки - це Чернівецька, Рівненська, Львівська, Київська області, а також Закарпаття та Волинь. Ці регіони не відповідають критеріям щодо показників захворюваності, заповненості ліжок у лікарнях та кількості тестувань, які дали б змогу перейти до адаптивного карантину на нинішньому етапі», - йдеться в повідомленні.

Зокрема, йшлося про те, що шість областей ще не готові до пом'якшення заходів безпеки - це Чернівецька, Рівненська, Львівська, Київська області, а також Закарпаття та Волинь.

Зазначається, що в інших областях дозволяють певні пом’якшення, однак не зобов’язують до них, адже місцева влада має самостійно визначити, наскільки це можливо.

Як відомо, 20 травня Кабінет міністрів ухвалив рішення про запровадження в Україні адаптивного карантину з 22 травня по 22 червня з огляду на епідситуацію у регіонах.

Послаблення протиепідемічних заходів застосовується та припиняється на території регіону на підставі рішення регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке приймається з урахуванням оцінки епідситуації та наявності у регіоні ознак для послаблення протиепідемічних заходів, визначених постановою уряду.

В Україні станом на сьогоднішній ранок зареєстровано 20 тис. 580 випадків захворювання на COVID-19, за добу - 432 нових. Одужали 6 тис. 929 осіб, померли 605.

Раніше сьогодні у МОЗ повідомляли, що до послаблення карантину не готові 9 областей: Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Закарпатська, Київська, Луганська, Львівська, Рівненська та Чернівецька області.


Передрук або відтворення у будь-якій формі цього матеріалу без письмової згоди volyn.com.ua заборонено.