Луцький музей запрошує на першу виставку після карантину - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.20 € 33.20
Луцький музей запрошує на першу виставку після карантину

У МСМК відвідувачам будуть представлені роботи сучасного українського митця з Дніпра Сергія Алієва-Ковики.

Фото be-inart.com.

Луцький музей запрошує на першу виставку після карантину

Музей сучасного українського мистецтва Корсаків запрошує на виставку «Протистояння»

29 травня Музей сучасного українського мистецтва Корсаків запрошує всіх охочих на першу офлайн-виставку. Цього разу відвідувачам будуть представлені роботи сучасного українського митця з Дніпра Сергія Алієва-Ковики. Його виставка має назву «Протистояння», вона триватиме до 21 червня цього року. Про це повідомляє МСУМК.

«Протистояння» – виставковий проект художника, сформований на основі євангельських притч, занурює глядача в світ грандіозних потрясінь, неймовірних пристрастей, разючих контрастів. Сягаючи подумки аж до часів Ісусових, митець не просто ставить перед собою завдання вкотре переповісти найтрагічніші розділи Нового Заповіту, а крізь призму Священного манускрипту намагається осмислити нинішню українську реальність.

Мистецтво Сергія Алієва-Ковики – це розлога по-справжньому епічна оповідь про білий світ, неперебутність його колооберту, про вічність і поступ сьогодення. 

Як зазначає мистецтвознавиця Зоя Навроцька, мистецтво Сергія Алієва-Ковики – це розлога по-справжньому епічна оповідь про білий світ, неперебутність його колооберту, про вічність і поступ сьогодення.

«Це, зрештою, важкі, сповнені трагосу роздуми художника про незмінну сутність людини на тлі швидкоплинності епох. Людини з її безсмертною душею, що спроможна як до високості злетів, так і до ницості падінь. Неначе стверджуючи Транквіліона (його незабутнє «людина – це світло і темрява, ангел та звір…»), візуальними засобами сучасного мистецтва Сергій Алієв-Ковика творить сагу нашого суперечливого часу, як зримий документ доби, її точну й болісну кардіограму, що стукотить у скронях виразно і невблаганно», – зазначила вона.

Захід розпочнеться о 17 годині У день відкриття вхід вільний.