Як у Ковелі працюватимуть дитсадки? - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.27 € 32.88
Як у Ковелі працюватимуть дитсадки?

Олег Кіндер, Ігор Прокопів та Віктор Бичковський говорили про відкриття закладів дошкільної освіти.

Фото kovelrada.gov.ua.

Як у Ковелі працюватимуть дитсадки?

У літній період дитсадки запрацюють у мікрорайонах сільмашу, вулиці Володимирської, другого Ковеля та у центральній частині міста

Міський голова Олег Кіндер зібрав робочу нараду, на якій йшлося про перспективи відкриття закладів дошкільної освіти. В обговоренні цього важливого питання взяли участь заступник міського голови Ігор Прокопів та начальник управління освіти Віктор Бичковський, інформує Ковельська міська рада.

У літній період дитсадки запрацюють у мікрорайонах сільмашу, вулиці Володимирської, другого Ковеля та у центральній частині міста. Зазвичай, у попередні роки функціонували два-три ДНЗ. Цьогоріч їх буде більше. Планується, що  відновлять роботу 27 груп, кожну з яких зможуть відвідувати не більше 10-12 дітей, бо такі карантинні вимоги.

Планується, що  відновлять роботу 27 груп, кожну з яких зможуть відвідувати не більше 10-12 дітей, бо такі карантинні вимоги. 

Працівники мають забезпечити дотримання й інших протиепідемічних заходів. Серед яких – температурний скринінг, прийом дітей вихователями на вулиці, визначений порядок проведення дезінфекції, провітрювання, вологого прибирання тощо. 

Через складну епідемічну ситуацію у Ковелі з 22 травня  карантин не послабили. Не на часі відновлення роботи дитячих садків. Відповідні рішення прийняли обласна та міська комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, керуючись постановою Кабінету Міністрів.

Міський голова наголосив, що всім необхідним забезпечувати дитсадки потрібно вже сьогодні. Як тільки стан із захворюваністю на коронавірус поліпшиться, заклади  відразу відкриють двері для своїх вихованців, аби батьки без зайвих клопотів йшли на роботу. Є сподівання, що це станеться у червні.