У Польщі українські огірки видавали за польські - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.19 € 32.96
У Польщі українські огірки видавали за польські

Насправді ж огірки скрізь однакові.

Фото Pixabay.

У Польщі українські огірки видавали за польські

Одній з найбільших мереж супермаркетів сусідньої країни загрожує штраф у 1,5 млрд злотих

Як інформує польський новинний портал Money.pl, видаючи українські огірки за польські, компанія Biedronka намагалася підняти продажі, використовуючи патріотичну налаштованість покупців, передає Zaxid.net.

Для багатьох покупців інформація щодо країни походження має ключове значення, які усе частіше у виборі продуктів керуються економічним патріотизмом.

«Я висунув компанії Jeronimo Martins Polska (власник мережі Biedronka - ред.) звинувачення про порушення інтересів споживачів через введення їх в оману щодо краю походження овочів та фруктів», – повідомив голова UOKiK Томаш Хрустний.

Як зазначив керівник антимонопольного органу, для багатьох покупців інформація щодо країни походження має ключове значення, які усе частіше у виборі продуктів керуються економічним патріотизмом.

Мережа супермаркетів видавала українські огірки, голландську моркву, французьку капусту за польські овочі.

Польський антимонопольний орган перевірив товар в 49 супермаркетах мережі і виявив порушення в 64 партіях товару, що становило 9,9% від загальної кількості. Штраф у розмірі 1,5 млрд злотих має дорівнювати 10% річного обороту компанї.

Згідно з опитуванням компанії Ipsos за 2016 рік, 73% поляків намагається підтримувати польську економіку, намагаючись купувати місцеві продукти. При цьому, для 76% покупців країна походження має вирішальне значення у виборі товару.

Раніше уряд Польщі закликав поляків купувати вітчизняну продукцію для підтримки місцевої економіки під час пандемії коронавірусу.

Biedronka – мережа з понад 3 тис. дисконтних магазинів у понад тисячі населених пунктів Польщі. За кількістю магазинів це найбільша комерційна мережа роздрібної торгівлі в Польщі.