Силовики вдерлися в Музей Гончара - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.17 € 33.35
Силовики вдерлися в Музей Гончара

Силовики заблокували вхід в кабінет директора.

Фото Главком.

Силовики вдерлися в Музей Гончара

Сьогодні у Музеї Гончара відкрилась виставка картин з родинної колекції Порошенків Спецназ ДБР увірвався у приміщення Музею Івана Гончара, де сьогодні відкрилась експозиція художніх творів із колекції родини Порошенків. Про це повідомив блогер, громадський активіст, ветеран АТО Олександр Погребиський під час включення в ефірі телеканалу «Прямий». «Сьогодні відбулись справжні «маски-шоу» часів Януковича біля музею, яке по суті зробили співробітники ДБР. Спочатку слідчі зайшли в галерею і почали її оглядати, і коли адвокат Головань почав їх запитувати, що вони тут роблять і з якою процесуальною дією вони тут знаходяться, вони замовкли і не змогли відповісти на питання. Він показав їм свої документи адвокатські, вони втекли в машину, потім вони повернулися разом зі спецназом в масках, в найдорожчому спеціальному одязі. Забігли з цим спецназом в адміністрацію музею імені Гончара. Заблокували вхід в кабінет директора і не дозволили ні журналістам, ні народним депутатам пройти в сам кабінет і дізнатись, що відбувається», - повідомив Олександр Погребиський. Деталі уточнюються. Повний текст читайте тут: https://glavcom.ua/news/siloviki-vderlisya-v-muzey-gonchara-682753.html

Про це повідомив блогер, громадський активіст, ветеран АТО Олександр Погребиський під час включення в ефірі телеканалу «Прямий».
«Сьогодні відбулись справжні «маски-шоу» часів Януковича біля музею, яке по суті зробили співробітники ДБР. Спочатку слідчі зайшли в галерею і почали її оглядати, і коли адвокат Головань почав їх запитувати, що вони тут роблять і з якою процесуальною дією вони тут знаходяться, вони замовкли і не змогли відповісти на питання.

Він показав їм свої документи адвокатські, вони втекли в машину, потім вони повернулися разом зі спецназом в масках, в найдорожчому спеціальному одязі.

Він показав їм свої документи адвокатські, вони втекли в машину, потім вони повернулися разом зі спецназом в масках, в найдорожчому спеціальному одязі. Забігли з цим спецназом в адміністрацію музею імені Гончара. Заблокували вхід в кабінет директора і не дозволили ні журналістам, ні народним депутатам пройти в сам кабінет і дізнатись, що відбувається», - повідомив Олександр Погребиський.

Джерело: Главком.