У Луцьку чоловік впав з третього поверху і нахромився на дерево. Врятувати не вдалося - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.31 € 33.04
У Луцьку чоловік впав з третього поверху і нахромився на дерево. Врятувати не вдалося

Рятувальники закликають громадян бути вкрай обережними, не наражати своє життя на небезпеку, а також роз’яснювати правила безпеки дітям.

Фото Victor Vizu.

У Луцьку чоловік впав з третього поверху і нахромився на дерево. Врятувати не вдалося

27 травня бійці групи рятувальних робіт Аварійно-рятувального загону Управління ДСНС у Волинській області надали допомогу чоловіку, який впав з 3-го поверху будинку у м. Луцьку на вулиці Шота Руставелі, 15

Чоловік випав з балкону 3-го поверху на стовбур молодого дерева і отримав проникаючу травму лівого підребер’я. За допомогою шабельної пилки рятувальники зрізали стовбур дерева, зафіксували тіло потерпілого і стовбур дерева для запобігання ушкодженню внутрішніх органів.

Сьогодні чоловіка прооперували, але, на жаль, його життя врятувати не вдалось.

По прибуттю медиків рятувальниками разом з співробітниками патрульної поліції Луцька перемістили потерпілого з частиною стовбура дерева в рані на медичні ноші та транспортували в карету екстреної медичної допомоги.

Медики госпіталізували його в Луцьку міську клінічну лікарню №2 у вкрай  важкому стані. Сьогодні чоловіка прооперували, але, на жаль, його життя врятувати не вдалось.

Джерело: Управління ДСНС у Волинській області.