Нововолинець розгулював по вулиці в чому мама народила (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.17 € 33.35
Нововолинець розгулював по вулиці в чому мама народила (Фото)

Причини такої поведінки - не відомі.

Фото: фейсбук-сторінка Нововолинськ інфо.

Нововолинець розгулював по вулиці в чому мама народила (Фото)

На голого чоловіка реагували перехожі, але не зреагувала поліція

«Наші читачі зняли чоловіка, який голим розгулював по Нововолинську. Зазначають, що повз проїхала машина поліції без жодної реакції», - йдеться у дописі у спільноті Нововолинськ інфо. Запитують чому без маски?

Ним виявився 53-річний мешканець шахтарського міста. «Пояснив, що немає одягу.

Втім, як зазначається у дописі, поліція все ж таки встановила особу чоловіка. Ним виявився 53-річний мешканець шахтарського міста. «Пояснив, що немає одягу. Йде перевірка, чи не перебуває чоловік на обліку в психіатра та вирішується питання про направлення в лікувальний заклад або складання адмінпротоколів», - пишуть у спільноті.

 

 Користувачі мережі дискутують щодо ситуації. Зазначають, що чоловік служив в Іраці й має проблеми зі здоров’ям, або ж припускають що його обікрали. Дехто жартує, мовляв пішов до коханки, а тут чоловік невчасно додому повернувся – бідоласі довелося втікати в чому був. Є припущення, що нововолинець розтовстів за час карантину і не має у що вдягнутися. 

Є такі що обурюються діями правоохоронців: «Поліція сиділа в авто і ржала з нього», - коментують користувачі фейсбуку. 

 

 «Поліції пофіг... Я в шоці! А може, чоловіка обікрали... А може, йому потрібна допомога... Да і сам факт... Я в шоці!». «А яяй!!! Щоб то поліція нічого не зробила? Самі мабуть там голі сиділи чи що? Вже одна в Харкові гола доходилася....поліції позор!». «Жорстокі люди! Ніхто не знає, що кожного чекає!». «Та не стільки дивно,що він голий розгулював( мабудь на це є причина,можливо хвороба),скільки реакція поліції».