Більше тижня на зупинці під лікарнею прожила безпритульна жінка - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.31 € 33.16
Більше тижня  на зупинці під лікарнею прожила безпритульна жінка

До стабілізації стану Наталія перебуватиме в медзакладі.

Фото spec-kor.com.ua.

Більше тижня на зупинці під лікарнею прожила безпритульна жінка

З’ясувалося, що звати її Наталія. Родичів вона не має. Власного житла також

До Сумської міської лікарні №1 жінку привезли знайомі, бо в неї відмовили ноги. Утім її так і не ушпиталили, бо та – безпритульна. Про це пише Спецкор.

Іти кудись самостійно жінка не могла через біль в ногах. Тому й лишилася під лікарнею жити. Деякий час перехожі її підгодовували і врешті викликали поліцію.

Під лікарнею жінка оселилася більше тижня тому, розповідають перехожі. Спить посеред неба, на землі. Вночі ховається під навіс зупинки громадського транспорту.

«Ходжу до чоловіка в лікарню, він тут лікується. Вчора її помітила перший раз. А люди, які тут на зупинці, (я спілкувалася) сказали, що вона тут вже більше тижня живе», - розповіла Світлана Кулик, жителька Сум. Перехожі її підгодовували весь цей час. «Вона каже - «я не встану, болять ноги». Я спитала, чим можу помогти, вона попросила укрити її. Я пішла клейонку купила. Жива людина, жалко так», - розповіла Олена , жителька Сум.

З’ясувалося, що звати її Наталія. Родичів вона не має. Власного житла також. Раніше жила у квартирі у знайомих. Звідти її вигнали. Коли ж стала погано ходити, їй допомогли дістатися до лікарні. Там і лишили.

«У мене ноги не ходять. Сюди привезли знайомі і покинули, а в лікарні не взяли мене, бо сказали - місць немає. Я і залишилася», - розповіла бездомна Наталія. 

Коли ж перехожі побачили, що жінка вже давно під лікарнею і нікуди не йде, то викликали поліцію.

«На місце виїхав дільничний. З’ясував, що в лікарню жінку не могли оформити, бо вона не має постійного місця проживання. А в центр реінтеграції бездомних теж її не брали, бо не було необхідних медичних довідок», - прокоментував Володимир Крупецьких, речник ГУ Нацполіції в Сумській області. Попри цю юридичну колізію, після втручання поліції, жінку все таки транспортували до лікарні, під якою вона й лежала.