Організаторку незаконного «референдуму» 2014 року притягнули до відповідальності (Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.31 € 33.04
Організаторку незаконного «референдуму» 2014 року притягнули до відповідальності (Відео)

5 років за посягання на територіальну цілісність і недоторканність України.

фото скрін з відео.

Організаторку незаконного «референдуму» 2014 року притягнули до відповідальності (Відео)

Оперативні співробітники Луганського прикордонного загону зі складу Об’єднаних сил викрили громадянку України за фактом посягання на територіальну цілісність і недоторканність України

Так, оперативники встановили, що жителька Станично-Луганського району Луганської області була організатором т. зв. «Референдуму про державну самостійність Луганської Народної Республіки». Жінка виконувала функції «члена виборчої комісії» на «референдумі», зокрема здійснювала облік осіб, які брали участь у голосуванні, видавала бюлетені, а також слідкувала за процесом голосування.

Жінка виконувала функції «члена виборчої комісії» на «референдумі», зокрема здійснювала облік осіб, які брали участь у голосуванні, видавала бюлетені, а також слідкувала за процесом голосування.

За зібраною прикордонниками доказовою базою стосовно громадянки правоохоронні органи провели відповідні слідчі дії та передали справу до суду.

26 травня 2020 року суд визнав дану особу винною у вчинені кримінального правопорушення за ст. 110 КК України «Посягання на територіальну цілісність і недоторканість України». Враховуючи щиросердне каяття та активне сприяння розкриттю злочину суд призначив жінці покарання у вигляді 5 років позбавлення волі зі звільненням від відбування покарання з випробувальним терміном.

 

Джерело: Державна прикордонна служба України.