«Vodafone Україна» обіцяє клієнтам, які постраждали від збоїв у роботі компанії, по півгодини безплатних дзвінків - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.31 € 33.16
«Vodafone Україна» обіцяє клієнтам, які постраждали від збоїв у роботі компанії, по півгодини безплатних дзвінків

Ще воду лишилося відключити...

Фото epravda.com.ua

«Vodafone Україна» обіцяє клієнтам, які постраждали від збоїв у роботі компанії, по півгодини безплатних дзвінків

Також заявляють, що проблема розв'язана

Оператор мобільного зв'язку компанія «Vodafone Україна» запропонує 30 хвилин безкоштовних дзвінків на всі мережі абонентам, які постраждали від перебоїв у роботі голосового зв'язку.

Про компанія повідомила в коментарі для «Інтерфакс-Україна», інформує Економічна правда.

«Vodafone Україна» запропонує 30 хвилин для дзвінків на всі мережі України клієнтам, які не могли скористатися голосовими послугами 29 травня.

«Vodafone Україна» запропонує 30 хвилин для дзвінків на всі мережі України клієнтам, які не могли скористатися голосовими послугами 29 травня. Такі клієнти протягом найближчого тижня отримають SMS про компенсацію та інформацію про те, як отримати пакет хвилин для розмов», - повідомил в прес-службі компанії.

Напередодні через технічні проблеми абоненти Vodafone різних регіонів не могли дзвонити або приймати дзвінки, також були проблеми з мобільний інтернетом. Наразі у компанії заявляють, що проблема розв'язана.