Французька автомобілебудівна компанія Renault звільняє 14 600 своїх працівників - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.25 € 32.89
Французька автомобілебудівна компанія Renault звільняє 14 600 своїх працівників

Нічого собі!

Фото Економічна правда.

Французька автомобілебудівна компанія Renault звільняє 14 600 своїх працівників

Зіткнулися з проблемами ще до появи коронавірусу

Компанія Renault звільняє 14 600 своїх працівників, керівництво вважає, що такі міри допоможуть пережити коронавірусну кризу.

Про це повідомляє Українська правда з посиланням на CNN.

На французькому ринку буде звільнено близько 4600 осіб, а на інших - ще 10 тисяч.

На французькому ринку буде звільнено близько 4600 осіб, а на інших - ще 10 тисяч.

Видання зазначає, що акції Renault впали майже на 50% за рік, тому компанія веде переговори з французьким урядом, якому належить 15% акцій, на умовах кредиту в 5,4 млрд доларів.

«Криза Covid тільки погіршила існуючу ситуацію. Ця несприятлива економічна ситуація показала недосконалість нашої бізнес-моделі, із ставкою на рекордний продаж на ринках, що розвиваються», - заявила в. о. генерального директора Клотільда ​​Делбос. 

Компанія також планує скоротити кількість автомобілів, які випускає щорічно, з 4 млн до 3,3 млн до 2024 року та припинить продаж автомобілів марки Renault у Китаї. Реалізація плану обійдеться в 1,3 млрд дол, повідомляє видання.

Видання пише, що Renault зіткнулася з проблемами ще до появи коронавірусу. Компанія повідомила про свої найгірші фінансові показники за останні десять років у минулому році, коли чистий прибуток впав на 99% і склав лише 21 мільйон доларів.