Жителя Локачинського району кілька тижнів шукала поліція - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.17 € 33.35
Жителя Локачинського району кілька тижнів шукала поліція

Шукали зниклого чоловіка ось у таких місцях.

Фото Волинська поліція.

Жителя Локачинського району кілька тижнів шукала поліція

Нарешті його повернули рідним

Чоловік пішов з дому ще 26 квітня. Учора, 31 травня, поліцейські Локачинського відділення поліції знайшли громадянина у Луцьку і привезли додому.

Більше місяця вважався зниклим 56-річний чоловік з с. Низькі Цевеличі Локачинського району. Люди розповідають: той пішов у Луцьк нібито провідати свою сестру, однак не знав місця її проживання і почав вести бродяжницький спосіб життя в місті. Ситуацію ускладнювало і те, що має ознаки психічних розладів.

Люди розповідають: той пішов у Луцьк нібито провідати свою сестру, однак не знав місця її проживання і почав вести бродяжницький спосіб життя в місті.

Керівник Локачинського відділення поліції Анатолій Дружук розповідає, що своїм підлеглим дав вказівку спрямувати всі сили, аби знайти чоловіка цілим і неушкодженим. Поліцейські працювали без вихідних, простежували місця можливого перебування зниклого у Луцьку, оглядали кожен закуток, де могли збиратись особи без постійного місця проживання (на фото).

Врешті, вчора чоловіка виявили біля одного з торгово-розважальних центрів у Луцьку. Протиправних дій проти нього ніхто не вчиняв. Поліцейські доставили його додому і передали родичам.

Джерело: Поліція Волинської області.