Укрпошта представила одну з перших у світі марок, присвячених боротьбі з COVID-19 - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.31 € 33.04
Укрпошта представила одну з перших у світі марок, присвячених боротьбі з COVID-19

Поштова марка "Передова" випущена тиражем 140 тисяч примірників.

Фото Укрінформ.

Укрпошта представила одну з перших у світі марок, присвячених боротьбі з COVID-19

Національний поштовий оператор увів в обіг поштову марку «Передова», присвячену найактуальнішій проблемі людства

Як передає кореспондент Укрінформу, урочиста церемонія спецпогашення поштової марки відбулася 29-го травня за участю завідувача інфекційно-боксованим відділенням Київської міської дитячої інфекційної лікарні Олени Головач, ветерана війни на сході України, розвідника 53-ої бригади Андрія Римарука та генерального директора Укрпошти Ігоря Смілянського.

«Разом із поштовими адміністраціями Ірану, В'єтнаму, Швейцарії та Китаю, Укрпошта однією із перших у світі випустила марку на тему протистояння вірусу. Випуск марки в Україні уже відзначив Всесвітній поштовий союз», - зазначив у ході спецпогашення марки гендиректор «Укрпошти».

Разом із поштовими адміністраціями Ірану, В'єтнаму, Швейцарії та Китаю, Укрпошта однією із перших у світі випустила марку на тему протистояння вірусу.  

Для ескізу поштової марки було використано роботу відомого харківського художника-ілюстратора Нікіти Тітова «Передова».

«Наша країна тримається на тих, хто любить її та захищає, хто жертвує заради неї. Важливо пам'ятати про це і не забувати підтримувати тих, хто на передовій. Ідея малюнка для марки виникла після слів моєї знайомої, яка наголосила, що у лікарів віднедавна свій фронт та своя війна з ворогом», — зазначив Тітов.

Поштова марка «Передова» випущена тиражем 140 тис. примірників. Номінальна вартість позначена літерою «V», еквівалент 9 грн і відповідає тарифу на пересилання простого листа вагою до 50 г у межах України. Відсьогодні поштова марка вважається дійсною для оплати послуг поштового зв'язку.