Прокуратура Волині взялася за керівників лісового господарства, які не зважили на незаконні дії звільненого працівника - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.19 € 32.96
Прокуратура Волині взялася за керівників лісового господарства, які не зважили на незаконні дії звільненого працівника

Вирішується питання про обрання лісівнику запобіжного заходу.

Фото Pxhere.

Прокуратура Волині взялася за керівників лісового господарства, які не зважили на незаконні дії звільненого працівника

Учора, 01 червня 2020 року, в області під час одержання неправомірної вигоди було затримано колишнього співробітника лісової охорони одного з лісогосподарств

То був другий зафіксований правоохоронцями епізод одержання чоловіком за попередньою змовою зі ще одним працівником лісової галузі області коштів за сприяння громадянину у купівлі деревини за цінами, набагато нижчими за ринкові.

При затриманні у цього чоловіка вилучили кишеньковий персональний комп’ютер, який може бути лише у діючого працівника лісгоспу, бирки для чіпування деревини.

Справді, на момент затримання він уже був звільнений з роботи. Проте вчинити неправомірні дії він погодився, ще обіймаючи посаду працівника лісової охорони.

Окрім того, при затриманні у цього чоловіка вилучили кишеньковий персональний комп’ютер, який може бути лише у діючого працівника лісгоспу, бирки для чіпування деревини, отримані лісгоспом уже після звільнення працівника (відтак виникає запитання – яким чином вони могли опинитися у звільненого?) та дві книги рубок, догляду і формування лісів – документи, яких теж не повинно бути у людини, котра не має стосунку до роботи лісового господарства.

Слідство встановлюватиме, яким чином звільнений з роботи працівник фактично продовжував виконувати функції лісової охорони й розпоряджатися майном лісгоспу та лісовими ресурсами і чому це залишилося поза увагою керівництва.

Затриманому повідомлено про підозру в одержанні неправомірної вигоди службовими особами за попередньою змовою групою осіб (ч.3 ст. 368 Кримінального кодексу України).

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Джерело: Прес-служба прокуратури Волинської області.