
Встановлюються обставини аварії.
У моторошній ДТП загинув 30-річний чоловік: автомобіль нахромився на відбійник
Трагедія сталася на Львівщині
Автомобіль Volkswagen Passat врізався у відбійник та зніс декілька секцій. Як повідомили у поліції Львівщини, дорожньо-транспортна пригода сталась 2 червня близько 21:00 на автодорозі Київ – Чоп неподалік села Деревач Пустомитівського району. Відбійник наскрізь пронизав автомобіль. Водій, отримавши травми несумісні з життям, загинув на місці події, передає Zaxid.net.
Водій автомобіля Volkswagen Passat, 30-річний мешканець Старосамбірського району, не впорався з керуванням, внаслідок чого автомобіль зіткнувся з дорожнім відбійником, який пронизав його наскрізь.
Як попередньо встановили правоохоронці, водій автомобіля Volkswagen Passat, 30-річний мешканець Старосамбірського району, не впорався з керуванням, внаслідок чого автомобіль зіткнувся з дорожнім відбійником, який пронизав його наскрізь.
За цим фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) КК України.
