Між Волинню та Львівщиною ремонтують міст - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.17 € 33.35
Між Волинню та Львівщиною ремонтують міст

Ремонтують міст через Західний Буг.

Фото Служби автомобільних доріг у Волинській області.

Між Волинню та Львівщиною ремонтують міст

Прямують до завершення роботи з поточного середнього ремонту автошляху Р-15 Ковель – Володимир-Волинський – Червоноград – Жовква на ділянці км 80+000 – км 89+514 в Іваничівському районі

 Майже на 9 км вже завершено весь комплекс робіт з відновлення дорожнього одягу на проїзній частині. Нині на об’єкті проходять роботи з асфальтування з’їздів, облаштування узбіч, встановлення бордюрів, йдеться на сторінці Служби автомобільних доріг у Волинській області у facebook.

У рамках поточного середнього ремонту цієї ділянки дороги Р-15 в Іваничівському районі ремонтуємо два мостові переходи.

У рамках поточного середнього ремонту цієї ділянки дороги Р-15 в Іваничівському районі ремонтуємо два мостові переходи. На мосту, розташованому поблизу с.Лішня (км 82+678) влаштовано відкриті деформаційні шви, відновлено колесовідбійні бруси та виконано ряд інших робіт.

 

 Ремонті роботи проходять ще на мостовому переході через річку Західний Буг, довжиною 124 м, що розташований на км 89+294 неподалік межі Волинської та Львівської областей. Наразі там проходять роботи з відновлення деформаційних швів та очищення перильного огородження перед фарбуванням.

Роботи виконує ТзОВ «Автомагістраль-Південь».

Будьте уважними, обережними та відповідальними на автошляхах, особливо в місцях проведення дорожніх робіт!