6 червня до села Гаразджа транспорт курсуватиме частіше, аніж зазвичай - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.37 € 33.50
6 червня до села Гаразджа транспорт курсуватиме частіше, аніж зазвичай

Їздитиме 8 тролейбусів.

Фото lpe.at.ua.

6 червня до села Гаразджа транспорт курсуватиме частіше, аніж зазвичай

Найближча субота буде поминальною, тож влада організувала активніший рух тролейбусів та маршруток

У зв’язку з перенесенням поминальних днів на 06 червня буде забезпечено доїзд громадського транспорту на міське кладовище у селі Гаразджа. Про це інформує сайт Луцької ради. КП «Луцьке підприємство електротранспорту» забезпечить роботу восьми тролейбусів за маршрутом № 7 «Київський майдан – с.Гаразджа».

КП «Луцьке підприємство електротранспорту» забезпечить роботу восьми тролейбусів за маршрутом № 7 «Київський майдан – с.Гаразджа».

Рекомендовано також двом перевізникам залучити для перевезень додаткові транспортні засоби (до 18 одиниць) за автобусним маршрутом № 3 «Гаразджа (кладовище) – Госпіталь» та чотири автобуси для здійснення перевезень за маршрутом «Конякіна (40-й квартал) – Гаразджа (кладовище)», що проходитиме в прямому та зворотному напрямках: Конякіна, Гордіюк, Соборності, Молоді, Відродження, Рівненська, с. Гаразджа (місця міжзмінного відстою на вул. Конякіна та в с. Гаразджа, біля кладовища).

Відповідне розпорядження підписав секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт.